
Stanley The Quencher H2.O FlowState Tumbler 1.18 LT - Mor
★★★★★ 5.0 · 13.355 değerlendirme (Amazon)
En Düşük Fiyat: 2.402,11 TL | Son güncelleme: 9 saat önce
Fiyat Karşılaştırma
Ürün Özellikleri
| SKU | 10-10825-420 |
| Barkod | 1210001943834 |
| Marka | Stanley |
| Koleksiyon | Quencher |
| Hacim | 1180 ml |
| Renk | Mor |
| Ağırlık | 635 g |
| Boyutlar | 31.2 H x 14.8 W x 9.8 L cm |
| Sıcak Tutma | 7 saat |
| Soğuk Tutma | 11 saat |
| Buzlu Soğuk Tutma | 48 saat |
| Özellikler | Vakum Yalıtım, Paslanmaz Çelik, BPA Free, Araç Bardaklığına Uygun, Bulaşık Makinesine Uygun, Tutma Sapı, Pipetli |
Diğer Renk Seçenekleri

Stanley The Quencher H2.O FlowState Tumbler 1.18 LT - Apricot Court Geo
En Düşük Fiyat: 4.599,00 TL | Son güncelleme: 6 saat önce

Stanley The Quencher H2.O FlowState Tumbler 1.18 LT - Courtside Cream
En Düşük Fiyat: 4.099,00 TL | Son güncelleme: 9 saat önce

Stanley The Quencher H2.O FlowState Tumbler 1.18 LT - Cornflower Chevron Gloss
En Düşük Fiyat: 4.114,00 TL | Son güncelleme: 8 saat önce

Stanley The Quencher H2.O FlowState Tumbler 1.18 LT - Apricot Palms
En Düşük Fiyat: 3.345,87 TL | Son güncelleme: 8 saat önce

Stanley The Quencher H2.O FlowState Tumbler 1.18 LT - Coastal Teal Motion
En Düşük Fiyat: 1.798,51 TL | Son güncelleme: 9 saat önce

Stanley The Quencher H2.O FlowState Tumbler 1.18 LT - Rose Petal Motion
En Düşük Fiyat: 2.799,00 TL | Son güncelleme: 6 saat önce

Stanley The Quencher H2.O FlowState Tumbler 1.18 LT - Açık Turuncu
En Düşük Fiyat: 1.684,12 TL | Son güncelleme: 9 saat önce
İlgili Ürünler

Stanley Quencher H2.0 Tumbler - Gri Pipetli Termos | 1.2L
En Düşük Fiyat: 5.500,00 TL | Son güncelleme: 6 saat önce

Stanley Quencher H2.0 Tumbler - Yeşil Pipetli Termos | 1.2L
En Düşük Fiyat: 2.699,00 TL | Son güncelleme: 6 saat önce

Stanley Quencher H2.0 Tumbler - Turuncu Pipetli Termos | 1.2L
En Düşük Fiyat: 1.999,00 TL | Son güncelleme: 7 gün 6 saat önce

Stanley Quencher H2.0 Tumbler - Siyah Pipetli Termos | 1.2L
En Düşük Fiyat: 1.899,00 TL | Son güncelleme: 6 saat önce

Stanley Quencher H2.0 Tumbler - Yeşil Pipetli Termos | 1.2L
En Düşük Fiyat: 1.700,00 TL | Son güncelleme: 1 gün 5 saat önce

Stanley Quencher H2.0 Tumbler - Siyah Pipetli Termos | 1.2L
En Düşük Fiyat: 1.487,07 TL | Son güncelleme: 6 saat önce





