
Stanley The Quencher ProTour Flip Straw Termos 0,60 LT - Chili Black
En Düşük Fiyat: 2.349,00 TL | Son güncelleme: 11 saat önce

En Düşük Fiyat: 2.349,00 TL | Son güncelleme: 6 saat önce
Bu ürün için şu an hiçbir satıcıda stok bulunmamaktadır.
| SKU | 10-12484-0273 |
| Barkod | 1210001902084 |
| Marka | Stanley |
| Koleksiyon | Quencher ProTour |
| Hacim | 600 ml |
| Renk | Cream |
| Ağırlık | 380 g |
| Boyutlar | 5.27 x 3.54 x 7.55 mm |
| Sıcak Tutma | - |
| Soğuk Tutma | - |
| Buzlu Soğuk Tutma | - |
| Özellikler | Vakum Yalıtım, Paslanmaz Çelik, Sızdırmaz, BPA Free, Araç Bardaklığına Uygun, Tek Elle Açılır Kapak, Tutma Sapı, Pipetli |

En Düşük Fiyat: 2.349,00 TL | Son güncelleme: 11 saat önce

En Düşük Fiyat: 2.349,00 TL | Son güncelleme: 11 saat önce

En Düşük Fiyat: 2.349,00 TL | Son güncelleme: 6 saat önce

En Düşük Fiyat: 2.399,00 TL | Son güncelleme: 8 saat önce

En Düşük Fiyat: 1.985,87 TL | Son güncelleme: 8 saat önce

En Düşük Fiyat: 1.985,87 TL | Son güncelleme: 8 saat önce

En Düşük Fiyat: 1.985,87 TL | Son güncelleme: 8 saat önce

En Düşük Fiyat: 1.985,87 TL | Son güncelleme: 8 saat önce

En Düşük Fiyat: 1.985,87 TL | Son güncelleme: 8 saat önce

En Düşük Fiyat: 2.349,00 TL | Son güncelleme: 11 saat önce

En Düşük Fiyat: 2.349,00 TL | Son güncelleme: 11 saat önce

En Düşük Fiyat: 2.349,00 TL | Son güncelleme: 11 saat önce

En Düşük Fiyat: 2.349,00 TL | Son güncelleme: 11 saat önce

En Düşük Fiyat: 2.699,00 TL | Son güncelleme: 8 saat önce

En Düşük Fiyat: 2.699,00 TL | Son güncelleme: 8 saat önce

En Düşük Fiyat: 3.249,00 TL | Son güncelleme: 11 saat önce

En Düşük Fiyat: 2.699,00 TL | Son güncelleme: 8 saat önce

En Düşük Fiyat: 2.625,87 TL | Son güncelleme: 8 saat önce

En Düşük Fiyat: 2.699,00 TL | Son güncelleme: 8 saat önce