
Stanley The Quencher ProTour Flip Straw Termos 0,89 LT - Chili Black
En Düşük Fiyat: 2.999,00 TL | Son güncelleme: 22 saat önce

En Düşük Fiyat: 2.999,00 TL | Son güncelleme: 12 saat önce
Bu ürün için şu an hiçbir satıcıda stok bulunmamaktadır.
| SKU | 10-21125-0461 |
| Barkod | 1200185050817 |
| Marka | Stanley |
| Koleksiyon | Quencher ProTour |
| Hacim | 890 ml |
| Renk | Frost Lovely |
| Ağırlık | 550 g |
| Boyutlar | 138 x 90 x 250 mm |
| Sıcak Tutma | - |
| Soğuk Tutma | - |
| Buzlu Soğuk Tutma | - |
| Özellikler | Vakum Yalıtım, Paslanmaz Çelik, Sızdırmaz, BPA Free, Araç Bardaklığına Uygun, Bulaşık Makinesine Uygun, Tek Elle Açılır Kapak, Tutma Sapı, Pipetli |

En Düşük Fiyat: 2.999,00 TL | Son güncelleme: 22 saat önce

En Düşük Fiyat: 2.999,00 TL | Son güncelleme: 6 saat önce

En Düşük Fiyat: 2.999,00 TL | Son güncelleme: 6 saat önce

En Düşük Fiyat: 2.699,00 TL | Son güncelleme: 9 saat önce

En Düşük Fiyat: 2.699,00 TL | Son güncelleme: 9 saat önce

En Düşük Fiyat: 3.249,00 TL | Son güncelleme: 12 saat önce

En Düşük Fiyat: 2.699,00 TL | Son güncelleme: 9 saat önce

En Düşük Fiyat: 2.625,87 TL | Son güncelleme: 9 saat önce

En Düşük Fiyat: 2.699,00 TL | Son güncelleme: 9 saat önce