3.999,00 TL 2 saat önce
Satın Al
Stanley The Quencher ProTour Flip Straw Termos 1,18 LT - Black Lovely
En Düşük Fiyat: 3.999,00 TL | Son güncelleme: 2 saat önce
Fiyat Karşılaştırma
Ürün Özellikleri
| SKU | 10-21126-0525 |
| Barkod | 1200185050787 |
| Marka | Stanley |
| Koleksiyon | Quencher ProTour |
| Hacim | 1180 ml |
| Renk | Black Lovely |
| Ağırlık | 680 g |
| Boyutlar | 148 x 100 x 274 mm |
| Sıcak Tutma | - |
| Soğuk Tutma | - |
| Buzlu Soğuk Tutma | - |
| Özellikler | Vakum Yalıtım, Paslanmaz Çelik, Sızdırmaz, BPA Free, Araç Bardaklığına Uygun, Bulaşık Makinesine Uygun, Tek Elle Açılır Kapak, Tutma Sapı, Pipetli |
Diğer Renk Seçenekleri

Stanley The Quencher ProTour Flip Straw Termos 1,18 LT - Pembe
En Düşük Fiyat: 3.499,00 TL | Son güncelleme: 3 saat önce

Stanley The Quencher ProTour Flip Straw Termos 1,18 LT - Füme
En Düşük Fiyat: 3.499,00 TL | Son güncelleme: 3 saat önce

Stanley The Quencher ProTour Flip Straw Termos 1,18 LT - Ponderosa Shimmer
En Düşük Fiyat: 2.999,00 TL | Son güncelleme: 3 saat önce

Stanley The Quencher ProTour Flip Straw Termos 1,18 LT - Port Shimmer
En Düşük Fiyat: 2.999,00 TL | Son güncelleme: 3 saat önce
İlgili Ürünler

Stanley The Quencher ProTour Flip Straw Tumbler Pipetli Termos 1,18 LT - Twilight
En Düşük Fiyat: 2.699,00 TL | Son güncelleme: 3 saat önce

Stanley The Quencher ProTour Flip Straw Tumbler Pipetli Termos 1,18 LT - Chili Black
En Düşük Fiyat: 2.699,00 TL | Son güncelleme: 3 saat önce

Stanley The Quencher ProTour Flip Straw Tumbler Pipetli Termos 1,18 LT - Rose Quartz
En Düşük Fiyat: 3.249,00 TL | Son güncelleme: 1 gün 9 saat önce

Stanley The Quencher ProTour Flip Straw Tumbler Pipetli Termos 1,18 LT - Black 2.0
En Düşük Fiyat: 2.699,00 TL | Son güncelleme: 3 saat önce

Stanley The Quencher ProTour Flip Straw Tumbler Pipetli Termos 1,18 LT - Goldenrod Fade
En Düşük Fiyat: 2.600,00 TL | Son güncelleme: 3 saat önce

Stanley The Quencher ProTour Flip Straw Tumbler Pipetli Termos 1,18 LT - Chalk
En Düşük Fiyat: 2.699,00 TL | Son güncelleme: 3 saat önce





