2.999,00 TL 11 saat önce
Satın Al
Stanley The Quencher ProTour Flip Straw Termos 1,18 LT - Port Shimmer
En Düşük Fiyat: 2.999,00 TL | Son güncelleme: 11 saat önce
Fiyat Karşılaştırma
2.999,00 TL 8 saat önce
Satın AlÜrün Özellikleri
| SKU | 10-12486-0623 |
| Barkod | 1200185022890 |
| Marka | Stanley |
| Koleksiyon | Quencher ProTour |
| Hacim | 1180 ml |
| Renk | Port Shimmer |
| Ağırlık | 680 g |
| Boyutlar | 148 x 100 x 274 mm |
| Sıcak Tutma | - |
| Soğuk Tutma | - |
| Buzlu Soğuk Tutma | - |
| Özellikler | Vakum Yalıtım, Paslanmaz Çelik, Sızdırmaz, BPA Free, Bulaşık Makinesine Uygun, Tek Elle Açılır Kapak, Tutma Sapı, Pipetli |
Diğer Renk Seçenekleri

Stanley The Quencher ProTour Flip Straw Termos 1,18 LT - Pembe
En Düşük Fiyat: 3.499,00 TL | Son güncelleme: 8 saat önce

Stanley The Quencher ProTour Flip Straw Termos 1,18 LT - Füme
En Düşük Fiyat: 3.499,00 TL | Son güncelleme: 8 saat önce

Stanley The Quencher ProTour Flip Straw Termos 1,18 LT - Ponderosa Shimmer
En Düşük Fiyat: 2.999,00 TL | Son güncelleme: 8 saat önce
İlgili Ürünler

Stanley The Quencher ProTour Flip Straw Tumbler Pipetli Termos 1,18 LT - Twilight
En Düşük Fiyat: 2.699,00 TL | Son güncelleme: 8 saat önce

Stanley The Quencher ProTour Flip Straw Tumbler Pipetli Termos 1,18 LT - Chili Black
En Düşük Fiyat: 2.699,00 TL | Son güncelleme: 8 saat önce

Stanley The Quencher ProTour Flip Straw Tumbler Pipetli Termos 1,18 LT - Rose Quartz
En Düşük Fiyat: 3.249,00 TL | Son güncelleme: 11 saat önce

Stanley The Quencher ProTour Flip Straw Tumbler Pipetli Termos 1,18 LT - Black 2.0
En Düşük Fiyat: 2.699,00 TL | Son güncelleme: 8 saat önce

Stanley The Quencher ProTour Flip Straw Tumbler Pipetli Termos 1,18 LT - Goldenrod Fade
En Düşük Fiyat: 2.625,87 TL | Son güncelleme: 8 saat önce

Stanley The Quencher ProTour Flip Straw Tumbler Pipetli Termos 1,18 LT - Chalk
En Düşük Fiyat: 2.699,00 TL | Son güncelleme: 8 saat önce





