
Stanley The Quick Flip Water Bottle - Beyaz Su Matarası | 0.7L
En Düşük Fiyat: 1.800,00 TL | Son güncelleme:

★★★★★ 5.0 · 3.380 değerlendirme (Amazon)
En Düşük Fiyat: 1.539,00 TL | Son güncelleme: 2 gün 6 saat önce
Bu ürün için şu an hiçbir satıcıda stok bulunmamaktadır.
| SKU | 10-09149-168 |
| Barkod | 1210001906358 |
| Marka | Stanley |
| Koleksiyon | Quick Flip |
| Hacim | 710 ml |
| Renk | Buz Beyaz |
| Ağırlık | 420 g |
| Boyutlar | 27.6 H x 7.6 W x 7.6 L cm |
| Sıcak Tutma | 8 saat |
| Soğuk Tutma | 12 saat |
| Buzlu Soğuk Tutma | 40 saat |
| Özellikler | Vakum Yalıtım, Paslanmaz Çelik, Sızdırmaz, BPA Free, Araç Bardaklığına Uygun, Bulaşık Makinesine Uygun, Tek Elle Açılır Kapak |

En Düşük Fiyat: 1.800,00 TL | Son güncelleme:

En Düşük Fiyat: 2.138,07 TL | Son güncelleme: 22 saat önce

En Düşük Fiyat: 1.795,00 TL | Son güncelleme:

En Düşük Fiyat: 2.196,00 TL | Son güncelleme: 6 saat önce

En Düşük Fiyat: 3.266,01 TL | Son güncelleme:

En Düşük Fiyat: 2.299,00 TL | Son güncelleme: 2 gün 6 saat önce

En Düşük Fiyat: 2.299,00 TL | Son güncelleme: 2 gün 6 saat önce

En Düşük Fiyat: 3.489,00 TL | Son güncelleme: 23 saat önce

En Düşük Fiyat: 2.728,50 TL | Son güncelleme:

En Düşük Fiyat: 1.699,00 TL | Son güncelleme: 14 saat önce

En Düşük Fiyat: 2.299,00 TL | Son güncelleme: 4 gün 14 saat önce

En Düşük Fiyat: 2.499,00 TL | Son güncelleme: 2 gün 6 saat önce

En Düşük Fiyat: 2.499,00 TL | Son güncelleme: 2 gün 6 saat önce

En Düşük Fiyat: 2.499,00 TL | Son güncelleme: 2 gün 6 saat önce

En Düşük Fiyat: 2.499,00 TL | Son güncelleme: 2 gün 6 saat önce

En Düşük Fiyat: 2.499,00 TL | Son güncelleme: 2 gün 6 saat önce

En Düşük Fiyat: 1.449,00 TL | Son güncelleme: 549 gün 11 saat önce