
Stanley The Quick Flip Water Bottle - Beyaz Su Matarası | 0.47L
En Düşük Fiyat: 1.799,10 TL | Son güncelleme: 6 saat önce

En Düşük Fiyat: 1.999,00 TL | Son güncelleme: 3 gün 15 saat önce
Bu ürün için şu an hiçbir satıcıda stok bulunmamaktadır.
| SKU | 10-09148-026 |
| Barkod | 6939236382717 |
| Marka | Stanley |
| Koleksiyon | Quick Flip |
| Hacim | 470 ml |
| Renk | Mavi |
| Ağırlık | 320 g |
| Boyutlar | 20.3 H x 7.6 W x 7.6 L cm |
| Sıcak Tutma | 5 saat |
| Soğuk Tutma | 7 saat |
| Buzlu Soğuk Tutma | 30 saat |
| Özellikler | Vakum Yalıtım, Paslanmaz Çelik, Sızdırmaz, BPA Free, Araç Bardaklığına Uygun, Bulaşık Makinesine Uygun, Tek Elle Açılır Kapak |

En Düşük Fiyat: 1.799,10 TL | Son güncelleme: 6 saat önce

En Düşük Fiyat: 1.999,00 TL | Son güncelleme: 3 gün 15 saat önce

En Düşük Fiyat: 1.999,00 TL | Son güncelleme: 6 saat önce

En Düşük Fiyat: 2.498,00 TL | Son güncelleme: 6 saat önce

En Düşük Fiyat: 2.099,00 TL | Son güncelleme: 6 saat önce

En Düşük Fiyat: 1.749,90 TL | Son güncelleme: 6 saat önce

En Düşük Fiyat: 1.949,00 TL | Son güncelleme: 6 saat önce

En Düşük Fiyat: 1.750,00 TL | Son güncelleme: 6 saat önce

En Düşük Fiyat: 3.449,00 TL | Son güncelleme: 6 saat önce

En Düşük Fiyat: 1.729,00 TL | Son güncelleme: 342 gün 2 saat önce

En Düşük Fiyat: 4.149,00 TL | Son güncelleme: 6 saat önce

En Düşük Fiyat: 3.449,00 TL | Son güncelleme: 6 saat önce

En Düşük Fiyat: 1.899,00 TL | Son güncelleme: 6 saat önce