
Stanley The Quick Flip Water Bottle - Mavi Su Matarası | 1.06L
★★★★⯨ 4.6 · 312 değerlendirme (Trendyol)
En Düşük Fiyat: 1.899,00 TL | Son güncelleme: 6 saat önce
Fiyat Karşılaştırma
Ürün Özellikleri
| SKU | 10-09150-085 |
| Barkod | 1210001959576 |
| Marka | Stanley |
| Koleksiyon | Quick Flip |
| Hacim | 1064 ml |
| Renk | Mavi |
| Ağırlık | 530 g |
| Boyutlar | 29 H x 8.7 W x 8.7 L cm |
| Sıcak Tutma | 10 saat |
| Soğuk Tutma | 18 saat |
| Buzlu Soğuk Tutma | 60 saat |
| Özellikler | Vakum Yalıtım, Paslanmaz Çelik, Sızdırmaz, BPA Free, Bulaşık Makinesine Uygun, Tek Elle Açılır Kapak |
Diğer Renk Seçenekleri

Stanley The Quick Flip Water Bottle - Beyaz Su Matarası | 1.06L
En Düşük Fiyat: 1.750,00 TL | Son güncelleme: 6 saat önce

Stanley The Quick Flip Water Bottle - Füme Su Matarası | 1.06L
En Düşük Fiyat: 3.449,00 TL | Son güncelleme: 6 saat önce

Stanley The Quick Flip Water Bottle - Sarı Su Matarası | 1.06L
En Düşük Fiyat: 1.729,00 TL | Son güncelleme: 342 gün 18 saat önce

Stanley The Quick Flip Water Bottle - Yeşil Su Matarası | 1.06L
En Düşük Fiyat: 4.149,00 TL | Son güncelleme: 6 saat önce

Stanley The Quick Flip Water Bottle - Açık Mavi Su Matarası | 1.06L
En Düşük Fiyat: 3.449,00 TL | Son güncelleme: 6 saat önce

Stanley The Quick Flip Water Bottle - Mavi Su Matarası | 1.06L
En Düşük Fiyat: 4.249,00 TL | Son güncelleme: 6 saat önce

Stanley The Quick Flip Water Bottle - Lacivert Su Matarası | 1.06L
En Düşük Fiyat: 2.499,00 TL | Son güncelleme: 2 gün 7 saat önce

Stanley The Quick Flip Water Bottle - Rose Quartz Su Termosu | 1.06L
En Düşük Fiyat: 1.493,70 TL | Son güncelleme: 6 saat önce

Stanley The Quick Flip Water Bottle - Buz Beyaz Su Termosu | 1.06L
En Düşük Fiyat: 1.425,87 TL | Son güncelleme: 14 saat önce

Stanley The Quick Flip Water Bottle - Siyah 2.0 Su Termosu | 1.06L
En Düşük Fiyat: 1.425,87 TL | Son güncelleme: 22 saat önce
İlgili Ürünler

Stanley The Quick Flip Water Bottle - Beyaz Su Matarası | 0.7L
En Düşük Fiyat: 1.779,00 TL | Son güncelleme: 6 saat önce

Stanley The Quick Flip Water Bottle - Füme Su Matarası | 0.7L
En Düşük Fiyat: 1.699,00 TL | Son güncelleme: 6 saat önce

Stanley The Quick Flip Water Bottle - Sarı Su Matarası | 0.7L
En Düşük Fiyat: 1.899,00 TL | Son güncelleme: 6 saat önce

Stanley The Quick Flip Water Bottle - Yeşil Su Matarası | 0.7L
En Düşük Fiyat: 2.495,00 TL | Son güncelleme: 6 saat önce

Stanley The Quick Flip Water Bottle - Açık Mavi Su Matarası | 0.7L
En Düşük Fiyat: 2.748,34 TL | Son güncelleme: 1 gün 5 saat önce

Stanley The Quick Flip Water Bottle - Mavi Su Matarası | 0.7L
En Düşük Fiyat: 1.899,00 TL | Son güncelleme: 6 saat önce





