1.699,00 TL 10 saat önce
Satın Al
Stanley The Stay Hot Stacking Camp Cup 0,30 L - Black
En Düşük Fiyat: 1.699,00 TL | Son güncelleme: 10 saat önce
Fiyat Karşılaştırma
Ürün Özellikleri
| SKU | 10-12078-0033 |
| Barkod | 1210001900561 |
| Marka | Stanley |
| Koleksiyon | Stay Hot Stacking |
| Hacim | 300 ml |
| Renk | Black |
| Ağırlık | 270 g |
| Boyutlar | 91 x 94 x 99 mm |
| Sıcak Tutma | - |
| Soğuk Tutma | - |
| Buzlu Soğuk Tutma | - |
| Özellikler | Vakum Yalıtım, Paslanmaz Çelik, BPA Free |
Diğer Renk Seçenekleri

Stanley The Stay Hot Stacking Camp Cup 0,30 L - Cream
En Düşük Fiyat: 1.499,00 TL | Son güncelleme: 7 saat önce

Stanley The Stay Hot Stacking Camp Cup 0,30 L - Rose Quartz
En Düşük Fiyat: 1.699,00 TL | Son güncelleme: 10 saat önce

Stanley The Stay Hot Stacking Camp Cup 0,30 L - Frost
En Düşük Fiyat: 1.399,00 TL | Son güncelleme: 7 saat önce

Stanley The Stay Hot Stacking Camp Cup 0,30 L - Ash
En Düşük Fiyat: 1.399,00 TL | Son güncelleme: 10 saat önce
İlgili Ürünler

Stanley Go Everyday Tumbler - Yeşil Termos Bardak | 0.29L
En Düşük Fiyat: 1.899,00 TL | Son güncelleme: 21 saat önce

Stanley Go Everyday Tumbler - Siyah Termos Bardak | 0.29L
En Düşük Fiyat: 1.899,00 TL | Son güncelleme: 21 saat önce

Stanley Go Everyday Tumbler - Bordo Termos Bardak | 0.29L
En Düşük Fiyat: 1.899,00 TL | Son güncelleme: 21 saat önce

Stanley Go Everyday Tumbler - Füme Termos Bardak | 0.29L
En Düşük Fiyat: 1.899,00 TL | Son güncelleme: 21 saat önce

Stanley Go Everyday Tumbler - Mavi Termos Bardak | 0.29L
En Düşük Fiyat: 1.899,00 TL | Son güncelleme: 21 saat önce

Stanley Go Everyday Tumbler - Açık Mavi Termos Bardak | 0.29L
En Düşük Fiyat: 1.899,00 TL | Son güncelleme: 21 saat önce





