
Stanley The Transit Fliptop Mug 0.35L - Blue Sky
En Düşük Fiyat: 1.599,00 TL | Son güncelleme: 12 saat önce
Fiyat Karşılaştırma
Ürün Özellikleri
| SKU | 10-13063-0052 |
| Barkod | 1210001900523 |
| Marka | Stanley |
| Koleksiyon | AeroLight |
| Hacim | 350 ml |
| Renk | Blue Sky |
| Ağırlık | 180 g |
| Boyutlar | 16.3 H x 6.9 W x 6.9 L cm |
| Sıcak Tutma | 3 saat |
| Soğuk Tutma | 7 saat |
| Buzlu Soğuk Tutma | - |
| Özellikler | Vakum Yalıtım, Paslanmaz Çelik, Sızdırmaz, BPA Free, Araç Bardaklığına Uygun, Tek Elle Açılır Kapak |
Diğer Renk Seçenekleri

Stanley The Transit Fliptop Mug 0.35L - Rose Quartz
En Düşük Fiyat: 1.599,00 TL | Son güncelleme: 6 saat önce

Stanley The Transit Fliptop Mug 0.35L - Dried Pine
En Düşük Fiyat: 1.769,87 TL | Son güncelleme: 8 saat önce

Stanley The Transit Fliptop Mug 0.35L - Ash
En Düşük Fiyat: 1.769,87 TL | Son güncelleme: 6 saat önce

Stanley The Transit Fliptop Mug 0.35L - Hammertone Green
En Düşük Fiyat: 1.599,00 TL | Son güncelleme: 8 saat önce

Stanley The Transit Fliptop Mug 0.35L - Black 2.0
En Düşük Fiyat: 2.129,00 TL | Son güncelleme: 6 saat önce

Stanley The Transit Fliptop Mug 0.35L - Twilight
En Düşük Fiyat: 1.769,87 TL | Son güncelleme: 8 saat önce

Stanley The Transit Fliptop Mug 0.35L - Cream Gloss
En Düşük Fiyat: 2.129,00 TL | Son güncelleme: 6 saat önce
İlgili Ürünler

Stanley The AeroLight Transit Mug - Gri Termos Bardak | 0.35L
En Düşük Fiyat: 1.679,00 TL | Son güncelleme: 22 saat önce

Stanley The AeroLight Transit Mug - Pembe Termos Bardak | 0.35L
En Düşük Fiyat: 1.305,87 TL | Son güncelleme: 6 saat önce

Stanley The AeroLight Transit Mug - Siyah Termos Bardak | 0.35L
En Düşük Fiyat: 1.305,87 TL | Son güncelleme: 6 saat önce

Stanley The AeroLight Transit Mug - Mavi Termos Bardak | 0.35L
En Düşük Fiyat: 1.500,00 TL | Son güncelleme: 6 saat önce

Stanley The AeroLight Transit Mug - Krem Termos Bardak | 0.35L
En Düşük Fiyat: 1.719,00 TL | Son güncelleme: 12 saat önce

Stanley The AeroLight Transit Mug - Yeşil Termos Bardak | 0.35L
En Düşük Fiyat: 1.899,00 TL | Son güncelleme: 6 saat önce





