10.299,00 TL 10 saat önce
Satın Al
Stanley The Vitalize™ Macro Method Backpack 29.2 LT - Black
En Düşük Fiyat: 10.299,00 TL | Son güncelleme: 10 saat önce
Fiyat Karşılaştırma
Ürün Özellikleri
| SKU | 10-13042-0013 |
| Barkod | 1210001900820 |
| Marka | Stanley |
| Koleksiyon | Vitalize Backpack |
| Hacim | 29200 ml |
| Renk | Black |
| Ağırlık | 945 g |
| Boyutlar | 320 x 190 x 460 mm |
| Sıcak Tutma | - |
| Soğuk Tutma | - |
| Buzlu Soğuk Tutma | - |
| Özellikler | Tutma Sapı |
Diğer Renk Seçenekleri

Stanley The Vitalize™ Macro Method Backpack 29.2 LT - Rose Quartz
En Düşük Fiyat: 10.299,00 TL | Son güncelleme: 10 saat önce
İlgili Ürünler

Stanley The AeroLight Transit Mug - Gri Termos Bardak | 0.47L
En Düşük Fiyat: 2.298,98 TL | Son güncelleme: 5 saat önce

Stanley The AeroLight Transit Mug - Pembe Termos Bardak | 0.47L
En Düşük Fiyat: 1.899,00 TL | Son güncelleme: 21 saat önce

Stanley The AeroLight Transit Mug - Siyah Termos Bardak | 0.47L
En Düşük Fiyat: 2.049,00 TL | Son güncelleme: 20 saat önce

Stanley The AeroLight Transit Mug - Mavi Termos Bardak | 0.47L
En Düşük Fiyat: 2.298,98 TL | Son güncelleme: 1 gün 4 saat önce

Stanley The AeroLight Transit Mug - Krem Termos Bardak | 0.47L
En Düşük Fiyat: 1.870,00 TL | Son güncelleme: 5 saat önce

Stanley The Artisan Thermal Bottle - Yeşil Termos | 1.4L
En Düşük Fiyat: 3.430,27 TL | Son güncelleme: 13 saat önce





