5.039,30 TL 10 saat önce
Satın Al
Stanley Wildfare Çelik Kızartma Tava Seti (9 Parça) 0.94 Lt - Shale + Charcoal
En Düşük Fiyat: 5.039,30 TL | Son güncelleme: 10 saat önce
Fiyat Karşılaştırma
Ürün Özellikleri
| SKU | 10-12162-006 |
| Barkod | 1210001909755 |
| Marka | Stanley |
| Koleksiyon | Wildfare Cookware |
| Hacim | 940 ml |
| Renk | Shale + Charcoal |
| Ağırlık | 1040 g |
| Boyutlar | 204 x 204 x 50 mm |
| Sıcak Tutma | - |
| Soğuk Tutma | - |
| Buzlu Soğuk Tutma | - |
| Özellikler | Paslanmaz Çelik, BPA Free, Bulaşık Makinesine Uygun, Tutma Sapı |
İlgili Ürünler

Stanley Klasik Paslanmaz Çelik Termos Bardak 0.23L - Mavi
En Düşük Fiyat: 1.589,00 TL | Son güncelleme: 10 saat önce

Stanley Klasik Paslanmaz Çelik Termos Bardak 0.23L - Lacivert
En Düşük Fiyat: 1.814,00 TL | Son güncelleme: 5 saat önce

Stanley Klasik Paslanmaz Çelik Termos Bardak 0.35L - Açık Pembe
En Düşük Fiyat: 1.564,20 TL | Son güncelleme: 10 saat önce

Stanley Klasik Paslanmaz Çelik Termos Bardak 0.35L - Mor/Turuncu
En Düşük Fiyat: 1.749,00 TL | Son güncelleme: 5 saat önce

Stanley Adventure Pre-Party Shot Bardak + Matara Seti - Yeşil
En Düşük Fiyat: 2.870,13 TL | Son güncelleme: 10 saat önce

Stanley Adventure Pre-Party Shot Bardak + Matara Seti - Siyah
En Düşük Fiyat: 2.705,87 TL | Son güncelleme: 5 saat önce





