1.849,90 TL 1 gün 8 saat önce
Satın Al
Thermos King™ Mug - Kırmızı Termos Bardak | 0.47L
★★★★⯨ 4.9 · 73 değerlendirme (Hepsiburada)
En Düşük Fiyat: 1.849,90 TL | Son güncelleme: 1 gün 8 saat önce
Fiyat Karşılaştırma
1.849,90 TL 1 gün 8 saat önce ★ 4.9 (73)
Satın Al2.155,02 TL 1 gün 0 saat önce
Satın AlStokta Olmayan Satıcılar
Ürün Özellikleri
| SKU | SK1005CRB4 |
| Marka | Thermos |
| Koleksiyon | King Tumbler |
| Hacim | 470 ml |
| Renk | Kırmızı |
| Ağırlık | 385 g |
| Boyutlar | 19,8 H x 8,4 W x 8,4 L cm |
| Sıcak Tutma | 7 saat |
| Soğuk Tutma | 18 saat |
| Buzlu Soğuk Tutma | - |
| Özellikler | Vakum Yalıtım, Paslanmaz Çelik, Sızdırmaz, BPA Free, Araç Bardaklığına Uygun, Bulaşık Makinesine Uygun |
Diğer Renk Seçenekleri

Thermos King™ Mug - Lacivert Termos Bardak | 0.47L
En Düşük Fiyat: 1.849,90 TL | Son güncelleme: 1 gün 0 saat önce

Thermos King™ Mug - Gri Termos Bardak | 0.47L
En Düşük Fiyat: 2.199,00 TL | Son güncelleme: 1 gün 8 saat önce
İlgili Ürünler

Thermos Icon™ Mug - Sandstone Termos Bardak | 0.47L
En Düşük Fiyat: 2.249,00 TL | Son güncelleme: 1 gün 8 saat önce

Thermos Icon™ Mug - River Rock Termos Bardak | 0.47L
En Düşük Fiyat: 2.095,00 TL | Son güncelleme: 1 gün 0 saat önce

Thermos Icon™ Mug - Mystic Navy Termos Bardak | 0.47L
En Düşük Fiyat: 1.679,00 TL | Son güncelleme: 1 gün 8 saat önce

Thermos Icon™ Mug - Solent Navy Termos Bardak | 0.53L
En Düşük Fiyat: 1.664,10 TL | Son güncelleme: 1 gün 0 saat önce

Thermos Icon™ Mug - Alpine Green Termos Bardak | 0.53L
En Düşük Fiyat: 1.664,10 TL | Son güncelleme: 1 gün 0 saat önce

Thermos Icon™ Mug - Orange Termos Bardak | 0.53L
En Düşük Fiyat: 1.499,90 TL | Son güncelleme: 1 gün 8 saat önce





