499,00 TL 1 gün 6 saat önce
Satın Al
Zwilling Dinos Fresh&Save Vakumlu Yemek Taşıma Kabı | S
★★★★★ 5.0 · 20 değerlendirme (Amazon)
En Düşük Fiyat: 499,00 TL | Son güncelleme: 1 gün 6 saat önce
Fiyat Karşılaştırma
499,00 TL 22 saat önce ★ 5.0 (20)
Satın AlÜrün Özellikleri
| SKU | 36814-501-0 |
| Marka | Zwilling |
| Koleksiyon | Dinos |
| Hacim | 500 ml |
| Renk | Beyaz |
| Ağırlık | 190 g |
| Boyutlar | 7,7 H x 8,7 W x 15,6 L cm |
| Sıcak Tutma | - |
| Soğuk Tutma | - |
| Buzlu Soğuk Tutma | - |
| Özellikler | Bulaşık Makinesine Uygun |
İlgili Ürünler

Zwilling Dinos Bardaklı Paslanmaz Çelik Termos | 0.38L
En Düşük Fiyat: 999,99 TL | Son güncelleme: 1 gün 6 saat önce

Zwilling Dinos Fresh&Save Vakumlu Yemek Taşıma Kabı | M
En Düşük Fiyat: 790,00 TL | Son güncelleme: 1 gün 6 saat önce

Zwilling Dinos Fresh&Save Vakumlu Yemek Taşıma Kabı | L
En Düşük Fiyat: 565,76 TL | Son güncelleme: 29 gün 22 saat önce

Zwilling Fresh&Save Vakum Pompası Şarj Kapağı ile, Beyaz
En Düşük Fiyat: 4.749,99 TL | Son güncelleme: 14 saat önce

Zwilling Fresh&Save Vakum Pompası Kapağı ile, Akdeniz Mavisi
En Düşük Fiyat: 4.296,00 TL | Son güncelleme: 22 saat önce





